Coaching op Leefstijl (CooL) / GLI
Gecombineerde Leefstijl Interventie (GLI)
Coaching op Leefstijl (CooL)
is een programma waarbij een leefstijlcoach u helpt om een gezonde leefstijl te ontwikkelen. Een stijl die bij uw dagelijkse leven past en waarin ongezonde gewoontes worden aangepast.
Hier werkt u samen met de coach aan.
Het programma duurt in totaal 24 maanden en bestaat per jaar uit een combinatie van 8 groepsbijeenkomsten en 4 individuele gesprekken (inclusief een intake- en evaluatiegesprek). Thema's die aan bod komen tijdens het programma zijn voeding, beweging, balans, in- en ontspanning, slaap, stress, energiemanagement, timemanagement en vitaliteit.
Wanneer kunt u meedoen?
als u 18 jaar of ouder bent en minimaal een matig | ||
verhoogd gewichtsgerelateerd risico heeft. | ||
Als u onder behandeling bent voor hart- en | ||
vaatziekten of diabetes type 2. | ||
Als u een ernstig overgewicht heeft (BMI van 30 | ||
of hoger). | ||
Als u een overgewicht heeft (BMI van 25 of hoger) | ||
en een een verhoogd risico op diabetes type 2 of | ||
hart- en vaatziekten. | ||
Als u een BMI heeft van 25 en artrose of slaapapneu | ||
Als u gemotiveerd bent om uw leefstijl aan te passen, en de nederlandse taal goed beheerst (spreken en lezen) (in verband met beschikbaar materiaal en actieve deelname in de groep) |
Indien u aan deze criteria voldoet, wordt het 2-jarig programma voor u volledig vergoed vanuit uw basisverzekering. Echter gratis, is niet vrijblijvend! We vragen van u een gemotiveerde inzet en in principe aanwezigheid en actieve deelname gedurende het gehele programma.
Voldoet u niet aan deze criteria, maar wilt u wel deelnemen aan het programma? Dat is mogelijk. U betaalt dan wel zelf de kosten hiervoor (ca. 750 euro) en kunt deze niet declareren bij uw zorgverzekeraar.
Aanmelding:
Om voor vergoeding in aanmerking te komen heeft u een verwijzing nodig van uw huisarts of praktijkondersteuner. Ze kunnen deze verwijzing naar mij sturen via zorgdomein. U kunt zich aanmelden middels het aanmeldformulier op deze website, per mail, of per telefoon (073-5222115). Bij de aanmelding dient u te vermelden dat u zich in wil schrijven voor het Leefstijl coachings programma CooL
Momenteel draaien er 4 groepen parallel. Er zal elk voorjaar en elk najaar een nieuwe groep starten.
Wilt u deelnemen ...meld u aan, want voor elke groep geldt VOL=VOL.
Locatie: Gezondheidscentrum De Groote Wielen
Uw Leefstijlcoach, Helmi Kuipers
nieuwe websiteLleefstijl Coaching Rosmalen